Apartamenty Wielicka – ciekawa alternatywa do poszukujących nowego lokum w Krakowie

0
2377

Obecnie w Krakowie powstaje wiele inwestycji budowlanych. Poszukując idealnego lokum w Krakowie, trudno znaleźć takie, która spełni wszystkie pokładane w nim oczekiwania. Atrakcyjne położenie i nowoczesny wygląd to nie wszystko. Coraz więcej nabywców oczekuje także bliskiej obecności terenów zielonych oraz tego, aby osiedle było zamknięte i podlegało monitoringowi.

Czym kierują się nabywcy nowych mieszkań? 

Poszukując nowego mieszkania, wiele osób przywiązuje dużą wagę do otoczenia, w jakim będzie ono się znajdować. Do najważniejszych cech należą: 

  • atrakcyjny projekt architektoniczny osiedla, 
  • obecność terenów zielonych w najbliższej okolicy, 
  • bezpieczeństwo osiedla i ograniczony dostęp do niego dla osób postronnych, 
  • dobry dojazd do centrum miasta, pracy, szkoły itp. ,
  • zamieszkiwanie z ludźmi o podobnym statusie społecznym. 

Niebanalny projekt i architektura 

Wiele nowych osiedli jest położonych z dala od terenów zielonych, a ich betonowa konstrukcja nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych budynków. Inaczej jest w przypadku Apartamentów Wielecka w Krakowie. Osiedle jest zacisznie położone i może pochwalić się kameralną atmosferą. Od Zachodu otaczają je bardzo ciekawe starodrzewia, na Północy natomiast sąsiaduje ono z posiadłością Zakonu Augustianów. Aby dopasować architekturę powstających budynków do okolicy, zdecydowano się na nowoczesny, bardzo estetyczny wygląd zgodny z nurtem modernizmu. Budynki, jak i same mieszkania są wykonane w wysokim standardzie.  

Atrakcyjne położenie 

Osiedle Apartamenty Wielicka charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym położeniem w pobliżu Parku Jerzmanowskich. Taka lokalizacja z pewnością zostanie doceniona przez osoby, które lubią często przebywać na łonie natury. Także amatorzy joggingu oraz innych sportów docenią bliskość parku. Jest on także znakomitym miejscem na spacery z dziećmi lub psem. Życie w zielonej okolicy pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz czystość powietrza. Przebywając wśród drzew i roślin, człowiek w naturalny sposób relaksuje się i odpoczywa. Mając to na uwadze, osiedle zaprojektowano włączając w projekt liczne klomby, drzewka oraz trawniki. Dodatkowo niektóre mieszkania, które znajdują się na parterze, posiadają atrakcyjne ogrody. Ich metraż waha się od 9,5 m2 aż do ponad 100 m2. Cały teren osiedla jest ogrodzony, podlega monitoringowi i jest strzeżony przez 24 godziny.  

Ze względu na tak atrakcyjne warunki, na mieszkania w obrębie Apartamentów Wielecka w Krakowie jest wielu chętnych. Więcej szczegółów odnośnie całej inwestycji znajduje się na stronie: www.apartamentywielicka.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here