Jak prosto i tanio założyć sklep internetowy?

0
3090
Jak prosto i tanio założyć sklep internetowy?

Uruchomienie własnego sklepu internetowego to bardzo dobry pomysł na biznes. Szeroka dostępność rozwiązań technologicznych sprawia, że rozpoczęcie przygody w e-commerce jest obecnie wyjątkowo proste. Aby wygodnie, szybko i niedrogo prowadzić własną działalność sprzedażową w sieci, należy przede wszystkim dysponować odpowiednią platformą sklepową. Wybór gotowego, sprawdzonego oprogramowania pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Wydatki związane z założeniem sklepu

Przy zakładaniu sklepu internetowego, bardzo istotnym czynnikiem pozostają wszystkie związane z tym wydatki. Początkujący przedsiębiorcy zwykle nie dysponują wystarczająco pokaźnym budżetem, aby obejść się bez żadnych ograniczeń w kwestii utrzymania e-sklepu czy zarządzania działaniami marketingowymi. Dobrym rozwiązaniem jest więc rozpoczęcie przygody w e-commerce od wykupienia gotowego oprogramowania sklepowego na abonament, czyli w modelu SaaS. W ten sposób uzyskać można kompletną, w pełni funkcjonalną i na bieżąco aktualizowaną platformę sprzedażową. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że wysokości opłat miesięcznych może być dostosowana do finansowych możliwości klienta.

Tani sklep internetowy w modelu SaaS

Decydując się na założenie sklepu za pośrednictwem platformy na abonament, sprzedawca nie jest zmuszony do samodzielnego zatrudniania programistów, wynajmowania grafików czy tez wykupowania hostingu oraz domeny. Wszystkie te usługi wliczone są w cenę opłacanego co miesiąc abonamentu. Sprzedawca może dzięki temu w stu procentach poświęcić swoją uwagę wyłącznie ulepszaniu oferty sklepu oraz realizacją zamówień, zamiast we własnym zakresie rozbudowywać i rozwijać oprogramowanie. O tym ile konkretnie kosztuje sklep internetowy dowiemy się w artykule http://ecommercowy.pl/ile-kosztuje-sklep-internetowy-koszty-zalozenia-i-prowadzenia-e-sklepu/.

Szybkie otarcie sklepu internetowego

System abonamentowy to prosty i tani sposób na sprawne dotarcie do potencjalnych odbiorców. Sprzedaż może być bowiem prowadzona wielokanałowo i kompleksowo. Właściciel e-sklepu zyskuje pełen dostęp do licznych integracji, które w innej formie prowadzenia działalności byłyby znacznie kosztowniejsze. Do tego rodzaju funkcjonalności należy m.in. możliwość połączenia sklepu z hurtowniami, portalami aukcyjnymi typu Allegro, firmami dostawczymi oraz najpopularniejszymi systemami płatności internetowych. Kanały sprzedażowe są jednocześnie zarządzane z poziomu jednej platformy. Sprzedawca zyskuje też gwarancję kompatybilności swojego e-sklepu z urządzeniami mobilnymi, z których klienci często przeglądają oferty. W ten sposób mogą wygodnie zrobić zakupy za pomocą smartfona lub tabletu.

Sklep internetowy na abonament – prosto i niedrogo

W sieci dostępne są różne wersje i rodzaje platform e-commerce, które pozwalają na sprawne uruchomienie sklepu oraz jego wygodne prowadzenie. Na szczególną uwagę zasługuje https://sky-shop.pl/ – autorskie oprogramowanie sklepowe, oferowane w modelu abonamentowym SaaS. Klienci mają możliwość wyboru jednego z kilku rozbudowanych pakietów, które zapewniają dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi oraz usług, a także znacząco ułatwiają start w konkurencyjnej branży sprzedaży internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here