Pożyczka ekspresowa – jak szybko można otrzymać pożyczone pieniądze?

0
2197

Pożyczanie pieniędzy od instytucji pozabankowych stało się popularne m.in. ze względu na tempo otrzymywanych środków. Nie bez znaczenia jest też fakt, że większość zobowiązań można zaciągnąć przez Internet, bez konieczności odwiedzania siedziby firmy. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że nie zawsze pożyczka ekspresowa faktycznie jest „ekspresowa” – przed zawarciem umowy lepiej dowiedzieć się, po jakim czasie pieniądze znajdą się na koncie bankowym.

Pożyczka online: oszczędność czasu

Pożyczanie pieniędzy przez Internet to wręcz nowa moda – coraz mniej osób decyduje się na zaciąganie zobowiązań finansowych „tradycyjnie”, czyli poprzez wizytę w siedzibie danej instytucji. Pożyczka online to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu; klient nie musi opuszczać wygodnego fotela. Wystarczy, że wypełni odpowiedni wniosek i poczeka na decyzję firmy. Jeśli będzie ona pozytywna, przyznane środki znajdą się na koncie klienta.

Pożyczka ekspresowa: co to znaczy?

Pożyczanie przez Internet wiąże się nie tylko z oszczędnością czasu, jaki trzeba byłoby poświęcić na dotarcie do siedziby firmy i dopełnienie formalności na miejscu. To także możliwość bardzo szybkiego otrzymania potrzebnych środków – decyzja o przyznaniu pożyczki może zostać wysłana do klienta już 15 minut po złożeniu przez niego odpowiedniego wniosku. Cała procedura zaciągania zobowiązania przez Internet jest niezwykle prosta. Na przykładzie firmy euroloan.pl prześledzimy poniżej, co należy zrobić, by otrzymać dodatkowe środki bez konieczności wychodzenia z domu, a w dodatku jeszcze szybciej niż w przypadku większości pożyczek online.

Euroloan Express: jeszcze szybsze pożyczanie

W przypadku pożyczki ekspresowej w euroloan.pl mamy do czynienia z nieco innym modelem zaciągania zobowiązania – klient wnioskuje o przyznanie mu limitu na rachunku. Jak wygląda proces? Pierwszym krokiem, jaki musi wykonać klient, jest wybór interesującej go kwoty (minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna – 20 000 zł). Kolejnym krokiem jest zarejestrowanie się w serwisie euroloan.pl, a następnie dokonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę 1 zł. To właściwie wszystko, co musi zrobić osoba zainteresowana zaciągnięciem zobowiązania – po wykonaniu przelewu czeka jedynie na decyzję kredytową. Jeśli limit zostanie przyznany, pożyczkobiorca może zlecić wypłatę dowolnej kwoty (w ramach limitu).

Osoby, które decydują się na skorzystanie z usługi Euroloan Express mogą liczyć na to, że otrzymają środki szybciej niż w przypadku zwykłej pożyczki. Jest to możliwe dzięki pominięciu części wymaganych danych, co z kolei przyspiesza cały proces. To dobre rozwiązanie dla osób, które szybko potrzebują dużej kwoty pieniędzy. Warto zresztą zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku pożyczki ekspresowej w euroloan.pl nie jest wymagane żadne zabezpieczenie. To dodatkowa zaleta z perspektywy klientów, którym zależy na szybkim załatwieniu formalności. Więcej informacji na temat pożyczki ekspresowej można znaleźć pod adresem https://www.euroloan.pl/pozyczki/ekspres-pozyczka.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here