Szukasz godnego zaufania biura rachunkowego w Zielonej Górze?

0
1016
biura rachunkowe w Zielonej Górze

Każdy przedsiębiorca, bez względu na rodzaj i wielkość prowadzonej działalności, zobligowany jest do prowadzenia ewidencji, za pomocą której ustala się chociażby należności podatkowe i składkowe. Zakładając firmę, zazwyczaj myślimy o wykonywaniu zadań stricte związanych z jej specyfiką. Nie mamy czasu, na to, aby zajmować się sprawami rachunkowymi. Przecież samo zebranie faktur i rachunków do segregatora nie wystarczy.

Dlaczego warto korzystać z usług biura rachunkowego?

Biura rachunkowe to podmioty, które stanowią nieocenioną pomoc każdego właściciela firmy. W dzisiejszych czasach posługiwanie się słowem księgowość jest zwyczajnym uproszczeniem. Przepisy prawne i praktyka gospodarcza tak się rozwinęły, że przedsiębiorcom trudno odnaleźć się w tej skomplikowanej materii. A za każde uchybienie w księgach grożą konsekwencje finansowe.

Prowadząc działalność gospodarczą w naszym kraju, trzeba pamiętać o właściwym i terminowym wystawianiu dokumentów oraz rozliczaniu się z odpowiednimi organami, uiszczaniu zaliczek na podatek dochodowy oraz VAT. Sam wybór metody prowadzenia ksiąg rachunkowych zazwyczaj przysparza wielu pytań.

Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, w przypadku, gdy zatrudnimy co najmniej jednego pracownika lub zleceniobiorcę. Wtedy dochodzą zagadnienia związane z przestrzeganiem Kodeksu Pracy oraz prawa ubezpieczeń społecznych. Podpisując umowę z biurem rachunkowym, wszystkie te kwestie w zasadzie przestają nas interesować.

Rola współczesnego biura rachunkowego nie powinna ograniczać się jedynie do spraw ewidencyjnych i rozliczeniowych. Warto korzystać z usług firm rachunkowych, które oferują także pomoc doradczą. Z całą pewnością warto korzystać z usług biura rachunkowego Sigma.

Biuro rachunkowe – Zielona Góra

Biuro rachunkowe Sigma posiada bogate doświadczenie w swojej branży. Zostało założone w 2002 roku przez Panią Małgorzatę Łukowczyk, dla której księgowość to pasja. Wieloletnie doświadczenie całej załogi biura, pozwala na rozwiązywanie nawet najbardziej złożonych problemów księgowych i podatkowych. Pracownicy posiadają wykształcenie i staż w zakresie ekonomii i finansów. Są nie tylko księgowymi, ale także ekspertami w swojej dziedzinie. Można im zaufać.

W związku z tym, że posiadają rozległą i sprawdzoną wiedzę, potrafią zaproponować przedsiębiorcy szereg możliwości, które w najlepszy sposób przyczynią się nie tylko do prawidłowego działania firmy, ale także do jej rozwoju. Załoga biura Sigma jest zawsze na bieżąco ze zmianami przepisów, dlatego szybko i sprawnie przygotowuje swoich klientów do ewentualnych zmian.

Warto podkreślić, że w gronie klientów biura rachunkowego Sigma znajdują się podmioty z różnych branż. Mile widziane są zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z biznesem, jak również funkcjonujące podmioty gospodarcze, które szukają zaufanego fachowca od rachunkowości i podatków.

Czym jeszcze wyróżnia się biuro rachunkowe Sigma?

Dla pracowników biura rachunkowego Sigma, rachunkowość jest pasją, dlatego współpraca z nimi to czysta przyjemność. Niekwestionowanymi atutami załogi jest profesjonalizm, elastyczność, kompleksowość, odpowiedzialność, bezpieczeństwo danych.

Biuro rachunkowe Sigma to pewne wsparcie i pomoc dla każdego przedsiębiorcy, który zatrudnia pracowników. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Sigma świadczy także usługi związane z możliwością legalnego zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here