Terminal płatniczy bez abonamentu? To możliwe!

0
2645

Jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś wprowadzić innowację w płatnościach, jednak obawiasz się kosztów? Poznaj program Polska Bezgotówkowa i dowiedz się jak otrzymać terminal za 0 zł.

Terminal płatniczy – element obowiązkowy każdej placówki?
Polacy są jednym z najbardziej otwartych na nowe technologie społeczeństw. Ta tendencja ma swoje przełożenie także na płatności. Według badań dotyczących preferowanych metod, ponad 50% respondentów jako częściej używaną wymienia płatności bezgotówkowe. To zdecydowana zmiana, która zaczęła się na dobre w 2015 roku (zwiększenie obrotu bezgotówkowego). Zwolennicy tej formy płatności jako argumenty przemawiające za wersją bezgotówkową wymieniają m.in. wygodę, szybkość transakcji, bezpieczeństwo (ponieważ nie muszą nosić ze sobą gotówki) oraz innowację. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest obecność terminali płatniczych w wielu punktach handlowo-usługowych. W dużych miasta staje się to wręcz „obowiązkiem”, a nawet całkiem naturalnym elementem. Jednakże wciąż można znaleźć placówki, w których terminal karty płatniczej jest raczej w sferze marzeń (szczególnie w mniejszych miejscowościach, ale nie tylko). Przedsiębiorcy z różnych powodów nie dają klientom takiej możliwości, jednak najczęściej wymienianym jest obawa związana z kosztami za sprzęt (terminal płatniczy) oraz abonament za usługę (transakcje bezgotówkowe). Teraz pojawiła się szansa na terminal bez abonamentu, a jednocześnie terminal za 0 zł. Jak to zrobić? To naprawdę proste!


Terminal za 0 zł – poznaj sposób!
W 2018 roku wystartował program Polska Bezgotówkowa, którego nadrzędnym celem jest rozwój oraz rozpowszechnienie płatności bezgotówkowych w Polsce. Dzięki temu rozwiązaniu (a dokładnie dzięki partnerowi fundacji – eService) mikro oraz mali przedsiębiorcy mogą otrzymać nawet do 3 darmowych terminali (terminal za 0 zł), przedsiębiorca przez 12 miesięcy nie musi także płacić abonamentu za świadczenie usługi. Program Polska Bezgotówkowa oferuje dwa modele terminali płatniczych (terminal płatniczy bez abonamentu) – terminal standardowy oraz terminal Smart D220, w zależności od Twoich potrzeb i preferencji. Chcesz lepiej poznać ofertę na terminal płatniczy bez abonamentu w ramach programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę bez gotówki pl https://bezgotowki.pl/oferta/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here