Zegarek, telefon… razem!

0
2399

Smartwatch stanowi obiekt pożądania nie tylko młodzieży, ale też szerokiego grona dorosłych. Nic dziwnego, nie tylko prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, ale też jest bardzo funkcjonalny. Jednak, być może zastanawiasz się, co tak naprawdę daje ten inteligentny zegarek w porównaniu ze smartfonem, że stanowi opłacalną inwestycje? Przedstawiamy największe zalety smartwatchów.

Dlaczego warto postawić na smartwatcha?

Najbardziej podstawową funkcją smartwatcha, podobnie jak innych zegarków jest wskazywanie godziny. To prawda, że zawsze mamy w zasięgu ręki telefon, jednak znacznie wygodniej jest spojrzeć na nadgarstek – szczególnie jeżeli jedziemy rowerem lub mamy dużo toreb w ręce. Jednak w przeciwieństwie do tradycyjnych zegarków, decydują się na smartwatcha mamy do dyspozycji o wiele więcej. Przede wszystkim za jego pośrednictwem możesz odbierać wiadomości i połączenia oraz być na bieżąco z powiadomieniami w portalach społecznościowych, czy też sprawdzać pocztę. To wszystko dzieje się szybko sprawnie i w dodatku dyskretnie – wiele osób korzysta z tego praktycznego rozwiązania w momencie, gdy wyciągniecie telefonu z kieszeni nie byłoby mile widziane, między innymi na spotkaniu czy w pracy. Chociaż nie zastąpi on smartfona i nie zapewnia takiej wygody, w wielu sytuacjach okazuje się niezastąpiony.

Smartwatch – dlaczego warto go mieć?

Inteligentny zegarek to najlepszy przyjaciel każdego podróżnika. Podczas włączonej aplikacji GPS będzie informować się za pomocą wibracji, w którym momencie powinieneś skręcić w prawo lub w lewo. Zamiast stale patrzeć na smartfona i trzymać go w dłoni, co nie jest zawsze jest praktyczne, możesz jedynie korzystać z zegarka. Inną bardzo interesującą opcją jest odnajdywanie telefonu. Mimo, że Twój iPhone 12 PRO MAX używany jest przez Ciebie cały czas, zdarza się, że nie wiesz, gdzie go zostawiłeś i sfrustrowany zaczynasz przeglądać plecak? Dzięki smartwatchowi nie będziesz musiał się stresować, w dowolnym momencie będziesz mógł zadzwonić na swój telefon i go odnaleźć. Jakie inne funkcje w inteligentnych zegarach są godne zainteresowania? Na przykład możliwość śledzenia kroków oraz ogólnie monitoring fitnessu – urządzenie to poinformuje Cię o spalonych kaloriach, przebytym dystansie, aktualnym tętnie czy natlenieniu organizmu. Dzięki niemu możesz nawet kontrolować jakość swojego snu. W dodatku nawet podczas ćwiczeń masz kontakt z innymi i możesz być na bieżącą z wiadomościami czy innymi powiadomieniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here