Dlaczego warto korzystać z kantorów online?

0
3259

Kantory online z roku na rok stają się coraz popularniejsze, bo zapewniają oszczędność pieniędzy i wygodę korzystania z platformy. Dlaczego jeszcze warto korzystać z kantorów online?

Kantory online to wygodny wybór dla wielu osób, z pewnością z ich możliwości ucieszą się wszyscy ci, którzy pracują za granicą, ale także przedsiębiorcy, czy osoby podróżujące po świecie. Dzięki kantorom online dostęp do wymiany walut jest właściwie nieograniczony — w każdej chwili możemy zalogować się na platformę i wykonać transakcję, przy czym aż 90% z nich realizowana jest raptem w ciągu 15 minut!

Oszczędności

To, co wiele osób skłania do korzystania z kantorów online to oszczędności. Wymiana walut dzięki platformie jest po prostu korzystniejsza finansowo. W porównaniu do banków i kantorów stacjonarnych może to być nawet kilkadziesiąt groszy, co przy częstych wymianach i większych kwotach czyni naprawdę dużą różnicę.

Błyskawiczna transakcja

Do kantorów przekonuje także błyskawiczna realizacja transakcji. Kantor online Fritz Exchange zapewnia wykonanie 90% transakcji raptem w 15 minut. Jest to ogromna korzyść dla osób, które z kantorów online korzystają. Wybranie internetowych kantorów pozwoli na oszczędność czasu nie tylko przy transakcji, ale także na samym dojściu do miejsca, czy czekaniu w kolejce — tego na wstępie unikamy!

Platforma ze świetną obsługą

Korzystanie z platformy kantorów online także nie będzie sprawiać kłopotów. Klienci do dyspozycji mają nie tylko specjalistów z biura obsługi klienta, ale także doradców ds. rynków finansowych, czy dealerów walutowych. Dzięki temu rozwiązaniu każdy klient w zależności do swoich potrzeb będzie odpowiednio obsłużony. Co więcej, klienci, którzy dokonują częstych przewalutowań na duże kwoty (powyżej 10 tys. euro) mogą negocjować ceny kursów.

Innowacje: kantor automatyczny

Kantor online Fritz Exchange wprowadził także innowacje, które ułatwią życie wszystkim regularnie dokonującym przewalutowań. Kantor automatyczny przypomina bankomat, jednak może poszczycić się wieloma innymi funkcjami: jest on dostępny 24 godziny na dobę, aktualizuje kursy na bieżąco, a także pozwala na wymianę między 9 walutami.

Kantory online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pracują za granicą, bądź dokonują częstej wymiany walut – warto przekonać się, że to może być jeszcze prostsze! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here