Lokata z efektywnym oprocentowaniem od 6,05% do 24,05% dla każdego Polaka

0
2696

Edukacja Polaków nie jest łatwa. Niemniej jednak staram się to robić za pośrednictwem mojego bloga FinansePolaka.pl, gdzie pokazuję, że zarządzanie finansami nie jest aż takie trudne. W dzisiejszym wpisie pokażę świetny sposób, aby zadbać o domowe finanse bez wychodzenia z domu. Mowa o lokacie Happy, która właśnie ujrzała światło dzienne i można na niej tylko zyskać!

Lokata happy na 5% + premia 50 zł

Banki biją się o klientów i w sumie się im nie dziwię, bo zdobyć klienta to obecnie jest coraz trudniejsze zadanie dla marketingowców. Jeśli chcesz zarobić na czysto od 60,13 zł do 151,25 zł to czytaj dalej ten wpis. Pieniądze niby niewielkie, ale pozwalają już zwiększyć budżet domowy w mniejszym stopniu. Dodatkowa stówka się przyda każdemu, w tym i mi. Nie zarabiam źle, ale jeśli pieniądze leżą na ulicy to trzeba brać. Zawsze. O lokacie pisali już między innymi AppFunds czy Zaradny. Oferta więc musi być bardzo ciekawa.

Lokatę happy może założyć każdy nowy klient. Jedna lokata przypada na jednego klienta. Regulamin lokaty znajdziesz na tej stronie – można wyczytać, że promocja dotyczy nowych klientów banku i trwa dokładnie trzy miesiące. Aby ją założyć wystarczy 1000 zł, zaś maksymalna kwota wynosi 10000 zł.

Bank bardzo pozytywnie podszedł tym razem do klienta – aby uzyskać premię nie trzeba ruszać się z domu. Cały proces wykonamy przez Internet. Pamiętaj, że nie musisz zakładać konta bankowego!

Jak zdobyć premię 50 zł? Krok-po-kroku 🙂

1. Zarejestruj się na poniższej stronie i podaj swój adres e-mail (pamiętaj, że na jedną osobę przypada jedna lokata). Możesz to zrobić od 08.09.2014 do 05.10.2014.

2. Sprawdź skrzynkę pocztową i potwierdź chęć założenia lokaty

3. Kliknij w odnośnik potwierdzający założenie lokaty na 5%

4. W tym kroku powinieneś wypełnić dane z formularza. Masz na to 30 minut.

5. Wpłać w ciągu 14 dni kwotę, którą zadeklarowałeś przy zakładaniu lokaty (od 1000 do 10000 zł)

6. Organizator promocji powiadomi Ciebie do 10.11.2014 o przyznaniu premii na e-mail

7. Do 30 listopada 2014 musisz uzupełnić dane osobowe w aplikacji

8. Ciesz się z dodatkowych 50 zł, które otrzymałeś za nic 🙂

Bardzo fajne jest to, że niewielkim kosztem można zyskać nawet ponad 150 zł! Założenie lokaty trwa dosłownie chwilę, więc stawka godzinowa za taką pracę może sięgnąć nawet kilkaset złotych za godzinę! Grzechem jest nieskorzystanie z oferty.

Jeśli wpłacisz 1000 zł to otrzymasz po trzech miesiącach 10,13 zł (odsetki) + 50 zł (premia). Dla 10 000 złotych będzie to odpowiednio 101,25 zł (odsetki) + 50 zł (premia).

Jeśli masz trochę oszczędności i nie wiesz w co zainwestować, koniecznie skorzystaj z oferty, o której wspominam wyżej. Myślę, że taka oferta się szybko nie powtórzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here