Plakaty reklamowe z e- papieru

0
1588
Plakaty reklamowe z e- papieru

Nowoczesna technologia e papieru znajduje swoje zastosowanie nie tylko w produktach dla konsumentów prywatnych, ale przede wszystkim w przemyśle, na przykład reklamowym. Plakaty reklamowe z papieru elektronicznego to rozwiązanie zarówno oszczędne, jak i stylowe i przyciągające uwagę.

Czym jest e papier?

Plakat reklamowy z e papieru do złudzenia przypomina zwykłą kartkę tradycyjnego papieru, na którą tuszem naniesiono napis oraz rysunek. Wyświetlacze tego typu cechują się także podobnymi właściwościami jak zwykły papier. Nie wymagają podświetlenia przy użyciu prądu oraz mają doskonały kąt obserwacji. To oczywiście nie ich jedyne zalety. Zazwyczaj do rozwiązań przemysłowych stosuje się plakaty w odcieniach szarości, czyli czarno- białe.

Takie grafiki o wysokim kontraście i ciekawej stylistyce przyciągają uwagę konsumentów należących do konkretnej grupy docelowej, a także zatrzymują ją na dłużej. Jest tak nie tylko ze względu na treść samej reklamy, ale na nietypowe, futurystyczne rozwiązanie technologiczne, które prezentuje się oryginalnie i nietuzinkowo. Jakimi zaletami odznacza się e papier?

Niskie koszty i nieograniczony kąt obserwacji

Na początku warto wspomnieć chyba o największej zalecie, jaką jest brak konieczności użycia prądu do zastosowania wyświetlacza z e papieru. To z kolei oznacza ogromne oszczędności dla przedsiębiorcy, który decyduje się na takie rozwiązanie. Prąd jest potrzebny jedynie do zmiany treści grafiki, co w plakatach reklamowych zdarza się niezbyt często.

Kolejnym ogromnym atutem papieru elektronicznego jest fakt, że niezależnie od tego, pod jakim kątem sporzy się na wyświetlacz, treści są widoczne bardzo dobrze. Wystarczy tylko spojrzeć na zwykłą kartkę papieru i treści naniesione na nią tradycyjnym tuszem. Podobnie zachowuje się wyświetlacz z papieru elektronicznego.

Widoczność przy każdej pogodzie i idealna grubość

Plakat reklamowy stworzony z użyciem omawianej technologii, będzie doskonale widoczny zarówno przy rażącym słońcu, jak i pogodzie pochmurnej. To sprawia, że reklama trafi do znacznie większej ilości odbiorców.

Wyświetlacze z e papieru mają także bardzo niewielką grubość, co jest atutem w montażu, a także sprawia, że możliwości użycia takiej technologii znacznie wzrastają ze względu na jego uniwersalność. Ponadto cienkie wyświetlacze wpasowują się we współczesne wzornictwo przemysłowe.

Artykuł powstał w oparciu o materiały znalezione na Unisystem.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here