Studiujesz rachunkowość? W to musisz się zaopatrzyć!

0
2425
Studiujesz rachunkowość? W to musisz się zaopatrzyć!

Rok akademicki rozpoczął się na dobre. Studenci poznają nowe uczelnie, przedmioty czy prowadzących. Studiujesz rachunkowość? Księgowość i tego typu tematyka to Twój konik? Zobacz, w co koniecznie musisz się zaopatrzyć, najlepiej już od początku roku akademickiego i nie daj się zaskoczyć na studiach!

Rozbudowany kalkulator

Na pewno zauważyłeś już w swoim planie zajęć mnóstwo przedmiotów matematycznych. Nie powinno Cię to dziwić, a studiując księgowość bez wątpienia lubisz przedmioty ścisłe. Pamiętaj jednak, aby od razu zaopatrzyć się w porządny, profesjonalny i rozbudowany kalkulator. Ten prosty, który towarzyszył Ci an maturze, niestety nie sprawdzi się podczas zajęć. Warto od razu usprawnić sobie pracę na zajęciach i mieć go po prostu zawsze przy sobie!

Podręczniki do nauki księgowania

Na początkowych zajęciach wykładowcy z pewnością zapoznają Cię z listą obowiązkowych podręczników, które musisz przyswoić. Warto od razu się nimi zainteresować i poszukać okazji cenowej. Jeśli nie ma potrzebnej Ci książki w bibliotece, nie wpadaj w panikę. Tanim kosztem możesz nabyć tego typu książki, zyskując jednocześnie pełną swobodę z ich korzystania. Spore promocje i okazyjne ceny znajdziesz na https://www.profit24.pl/podatki-rachunkowosc. To księgarnia, w której wybór podręczników akademickich i naukowych jest imponujący!

Aktualnie obowiązujące ustawy prawne

Akty prawne to kolejne z materiałów, które niezmiernie przydają się podczas studiowania rachunkowości czy zbieżnych z nią kierunków. Na wielu zajęciach pracuje się bowiem z daną ustawą i niezbędny jest jej aktualny stan prawny. Warto zaopatrzyć się więc z aktualne ustawy tak, by móc skorzystać i zinterpretować dany przepis praktycznie od razu. 

Możesz korzystać z m.in.:

  • ustaw wydrukowanych na własną rękę, 
  • gotowych książeczek z danym aktym prawnym, 
  • ustawą w formie elektronicznej na telefonie czy tablecie.

Wybierz najwygodniejszą opcję dla siebie i ułatw sobie pracę na zajęciach już od samego początku semestru!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here