Transport międzynarodowy Hiszpania – jak znaleźć firmę transportową?

0
2411
Transport międzynarodowy Hiszpania

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który handluje z Hiszpanami, potrzebna jest ci dobra firma, która zajmie się transportem międzynarodowym. Jak ją znaleźć? Gdzie szukać? Odpowiedzi w poniższym tekście.

Hiszpania kocha polskie produkty

Zacznijmy od tego, że wbrew pozorom Hiszpania jest celem dla wielu naszych produktów. Choć kraj ten nie jest jednym z najważniejszych dla naszej gospodarki, to z roku na rok wysyłamy coraz więcej i więcej. Jakie polskie towary trafiają do hiszpańskich sklepów? Przede wszystkim jest to wołowina, drób, mięso z indyka, wyroby piekarnicze i cukiernicze oraz zboża. Jak widzimy, jest tego całkiem sporo. Tak duża ilość produktów sprawia, że polskie firmy mają szansę zwiększyć swój udział w hiszpańskim rynku, a co za tym idzie, poprawić swoją sytuację finansową. Jednak, by polskie produkty trafiły do tego kraju, potrzeba nie tylko znaleźć odbiorcę, ale i rzetelnego pośrednika, który dostarczy towar na miejsce.

Spedycja transportowa – nieodłączny towarzysz

Transport z Polski do Hiszpanii to nie lada wyzwanie. Wykorzystywanie do niego statków, samolotów czy kolei mija się z celem, ponieważ mało który producent w Polsce mógłby dostarczyć do Hiszpanii kilkaset czy kilka tysięcy ton swojego produktu. Co więc należy zrobić? Należy wybrać kołowy transport międzynarodowy, a konkretniej samochód ciężarowy. Popularny „TiR” potrafi przewieźć do 40 ton danego produktu i w kilkadziesiąt godzin pokona trasę z Warszawy do Madrytu. Pomaga również rozwinięta sieć autostrad, nie tylko w Hiszpanii, ale i w Niemczech, jak i Francji, czyli krajach tranzytowych. Pytanie, na które postaramy się odpowiedzieć, brzmi „jak znaleźć najlepszą firmę transportową?”.

Transport międzynarodowy Hiszpania – jak znaleźć firmę?

W Polsce firm, które zajmują się transportem towarów jest bez liku. Jedną z nich znajdziesz w tym miejscu. Nasi kierowcy są doceniani za granicą za terminowość i fachowość. Jak widzisz, czeka cię trudne zadanie. Jednak od czegoś trzeba zacząć. Transport międzynarodowy Hiszpania nie jest popularnym celem dla firm. Głównie pracują one na rynku niemieckim, francuskim i brytyjskim. Dlatego zacznij od przeglądania internetu. Wpisz w wyszukiwarkę Google hasło „transport międzynarodowy Hiszpania”. W ten prosty i szybki sposób od razu dotrzesz do co najmniej kilkudziesięciu firm, które oferują transport towarów na Półwysep Iberyjski. Najlepiej sprawdź oferty kilku z nich i porównaj ceny. Możesz również zaproponować stałą współpracę, która może poskutkować obniżeniem ceny za pojedynczy kurs. Ostateczna cena zależy od twoich umiejętności negocjacyjnych i zdolności przekonywania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here