Program do faktur i Internetowe biuro rachunkowe w jednym – poznaj Taxon

0
1878
Program do faktur i Internetowe biuro rachunkowe w jednym

Spora część przedsiębiorców zwraca się do zewnętrznych biur rachunkowych w celu lepszego zarządzania księgowością firmową. Coraz większa liczba osób poszukuje również rozwiązania na łatwiejsze i szybsze wystawianie faktur. Odpowiedzią na potrzeby takich przedsiębiorców jest Taxon – poznaj aplikację bliżej i zobacz, dlaczego warto z niej skorzystać już dziś.

Spora liczba faktur? Spory problem

Będąc przedsiębiorcą, musisz liczyć się przede wszystkim z koniecznością wystawiania faktur – niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy większą firmę, w której jesteś wspólnikiem. Samo przygotowanie dokumentu nie jest samo w sobie wyzwaniem i nie sprawia problemu, gdy takich sztuk jest kilka w ciągu miejsca. Inaczej sprawa wygląda przy większej liczbie faktur – wystawienie kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu dokumentów jest zajęciem czasochłonnym i żmudnym.

Program do faktur Taxon – narzędzie do sprawnego wystawiania faktur

Jak sobie poradzić z fakturami w firmie? Najlepiej przez wybranie nowoczesnego rozwiązania. Czymś takim jest Taxon, czyli darmowy program do faktur, który został stworzony z myślą o przedsiębiorcach ceniących sobie wygodę i czas. Narzędzie pozwala w krótkim czasie wygenerować fakturę za pomocą jednego kliknięcia – wystarczy wejść w odpowiednie okno, uzupełnić dane i zapisać dokument, który jest gotowy do przesłania w kilka minut.

Dlaczego Taxon? Poznaj zalety aplikacji do fakturowania

Dlaczego właśnie Taxon? Przede wszystkim ze względu na nieograniczone możliwości, a także szereg funkcji ułatwiających fakturowanie (i nie tylko). O wszystkich zaletach przeczytasz poniżej.

 

  • Szybkie i wygodne wystawianie faktur z dowolnego miejsca – do przygotowania dokumentu wystarczy dostęp do Internetu. Fakturę możesz przygotować za pomocą kliknięcia tak naprawdę z każdego miejsca na ziemi. Jest to szczególnie wygodne dla osób przebywających poza firmą i miejscem zamieszkania.
  • Obsługa faktur krajowych i zagranicznych – dzięki Taxon szybko wystawisz faktury zarówno dla polskich, jak i zagranicznych kontrahentów. Wszystkie dane są zaciągane z GUS.
  • Prostota obsługi – Taxon posiada bardzo czytelny interfejs oraz odpowiednio pogrupowane opcje, dzięki czemu jest bardzo wygodny w obsłudze już podczas pierwszego uruchomienia.
  • Bezpieczeństwo danych – cały obieg dokumentów firmowych jest odpowiednio zabezpieczony przez aplikację, co minimalizuje ryzyko wycieku danych.

 

Zarządzanie księgowością w firmie – Taxon to również Twoje biuro rachunkowe

Taxon oprócz podstawowej funkcji, jaką jest fakturowanie, posiada również inne opcje czyniące z aplikacji kompleksowy program księgowy do Twojej firmy. Można rzec, że oprogramowanie to nowoczesne, w pełni elastyczne internetowe biuro rachunkowe. Taxon posiada wbudowany moduł umożliwiający kontakt z księgowym o każdej porze i z każdego miejsca. Stała komunikacja sprawia, że sprawy księgowe nie będą Cię stresować, a nawet najmniejsze wątpliwości zostaną rozwiane w kilka chwil – szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Aplikację Taxon możesz pobrać z Google Play i App Store lub skorzystać z wersji na przeglądarkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here