Super Duet: Dwie lokaty i gwarantowana premia 140 zł

1
2717

Szukając idealnej lokaty bankowej bardzo często będziemy zawiedzeni ponieważ tak naprawdę okazuje się, że rynek jest na bardzo niskim poziomie i nie ma dobrej oferty. W dużej mierze trudno nam znaleźć coś interesującego dla siebie ponieważ banki dają minimalne oprocentowanie i stawiają przede wszystkim na własny zysk a do tego również stopy procentowe są na bardzo niskim poziomie i to nie będzie sprzyjać takim osobom, które chcą na lokatach zarabiać a będzie natomiast korzystne dla osób, które musza spłacać kredyt. Okazuje się więc, że szansą na jakieś przyzwoite odsetki może być jedynie jakaś promocja przygotowana przez bank. Dlatego, jeśli chce się włożyć pieniądze na lokatę to lepiej nie decydować się na zwykłą ofertę banku ale poczekać na jakąś promocję, która może się okazać dla nas dużo bardziej zadowalająca i rzeczywiście będzie przynosiła jakąś korzyść finansową.

Taką propozycję promocyjną przygotował między innymi Toyota Bank, który stara się właśnie przez tą promocję przyciągnąć do siebie nowych klientów. Super duet to promocja, w której po spełnieniu określonych warunków można oczekiwać 140 złotych dodatkowo do odsetek. W ten sposób rzeczywiście może się okazać, że założenie lokaty będzie opłacalne, nawet jeśli to oprocentowanie podstawowe będzie marne a tak niestety obecnie się bardzo często dzieje. Jeśli chcemy wyciągnąć coś pozytywnego z tego co może nam zaproponować bank to na pewno promocja Super Duet może te nasze potrzeby spełnić. Na papierze wszystko wygląda pięknie, ponieważ zakładamy dwie lokaty i możemy uzyskać dodatkowo 140 złotych. Ale w rzeczywistości wszystko takie piękne nie jest i nie można być naiwnym licząc na to, że bank za darmo zdecyduje się dać nam 140 złotych. On organizuje promocje, ale z jego strony pojawiają się oczywiście różnego rodzaju obostrzenia, których spełnienie jest obowiązkowe, jeśli chcemy się o te dodatkowe środki starać.

W przypadku promocji Super Duet ta lista dodatkowych wymagań nie jest taka prosta i każdy będzie zobowiązany do ich spełniania. Na początek trzeba się liczyć z tym, że jedynie posiadając odpowiednie środki będzie można z tej promocji korzystać. Trzeba mieć jednorazowo 8 tysięcy złotych ponieważ zakładając dwie lokaty trzeba dokonać na nie odpowiednich wpłat. Jeśli chodzi o Plan Depozytowy to trzeba tam wpłacić 3 tysiące złotych a gdy chodzi o Depozyt Plus to ta wpłata musi być na poziomie 5 tysięcy złotych. Oczywiście nie można zrobić tak, że pieniądze się wpłaci weźmie premię i wypłaci. Trzeba bowiem utrzymać Plan Depozytowy przez 80 dni natomiast Depozyt Plus przez 4 miesiące. Dopiero po tym czasie premia jest nam wypłacana. Dodatkowo trzeba jeszcze spełnić inne warunki: między innymi należy założyć konto Jedyne w Toyota Bank. Z oferty nie mogą korzystać osoby, które już takie konto posiadają albo mają w tym banku plany oszczędnościowe już otwarte. Tych różnych obowiązków po stronie klienta jest więc dość dużo.

Gdy już będzie chciał je spełnić musi trzymać się ściśle określonych przez bank terminów. Do 18 sierpnia bieżącego roku należy zgłosić chęć korzystania z takiej oferty i będzie to taki moment, w którym będzie czas na założenie konta Jedynego. Potem w ciągu 14 dni zakłada się Plan Depozytowy a w ciągu 30 dni Depozyt Plus i następnie dopiero liczone są te terminy, które pozwolą ostatecznie na uzyskanie premii.

Wiele osób będzie się zastanawiało czy te starania o 140 złotych mają w ogóle sens, skoro obowiązków po stronie klienta będzie aż tak wiele. Ostatecznie trzeba sobie zawsze samemu odpowiedzieć na takie pytanie.

Wszyscy zainteresowani, mogą skorzystać z promocji i odebrać 140 zł, klikając w ten link

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here