Wymarzone Konto + 65 PLN gwarantowanego bonusu!

0
2284

Powiem Wam moi drodzy, że znowu trochę odświeżę temat lokat, a dokładniej to powrócę do tego co pisałem jakiś czas temu. Opisywałem wtedy lokatę, która posiada oprocentowanie rzędu 6%, sam byłem niezwykle zdziwiony tym co tam mogłem zobaczyć, ale chwilę poczekałem i zagłębiłem ponownie temat związany z wymarzonym kontem osobistym i powiem Wam, że naprawdę zostałem miło zaskoczony tym co się stało. Co jakiś czas zdarzają się promocyjne oferty, w których za założenie konta można zgarnąć bonus, tutaj sprawa jest o tyle ciekawe, że dostajemy niemały bonus, ponieważ aż 65 złotych, a do tego dochodzi nam tutaj inna kwestia, a mianowicie to, że pieniądze, które znajdą się na tym koncie będą same w sobie zarabiały, a nie jest to żadnego rodzaju oszczędnościowy, więc rzadko kiedy się zdarza, że można mieć konto oprocentowane na 2%, zwłaszcza że cały czas są banki, które prezentują tego typu lokaty. Sprawa samego konta jest zdecydowanie bardziej złożona i postaram się Wam opisać jak to mniej więcej się prezentuje.

Co warto wiedzieć o koncie?
Podstawową kwestią, o której warto tutaj wspomnieć jest to, że cała promocja jest organizowana przez Raiffeisen Bank. Jakby nie patrzeć nie zdarza się to dosyć często ze strony tego banku, dlatego więc istnieje spora szansa, że nie będziesz miał konta w tym banku.

Oferta tego konta wybija się na tle konkurencji, a to z wielu powodów. Podstawową kwestią jest przede wszystkim fakt, że można tutaj założyć konto, które mimo tego, iż nie jest rachunkiem rozliczeniowo oszczędnościowym jest oprocentowane. Oprocentowanie jest tutaj zależne od wpłaty, którą zdeponujecie na tym koncie. Im więcej pieniędzy na nim będzie się znajdowało, tym większe odsetki będziecie otrzymywać, a maksymalna wysokość oprocentowania będzie wynosiła tyle samo ile stopa referencyjna NBP, jednak dopiero będzie można się z tego cieszyć, gdy wpłaci się powyżej 10 tysięcy złotych.

Jeżeli chodzi o samo Wymarzone Konto to w zasadzie nie ma w nim żadnego rodzaju opłat, poza oczywiście kilkoma smaczkami, które są kwestiami dosyć oczywistymi, czyli np. korzystanie z bankomatów za granicą. Ponadto zbytnio nie polecam korzystanie z bankowości stacjonarnej w przypadku tego konta, a to z bardzo prostej kwestii, ponieważ trzeba będzie również tutaj pogodzić się z licznymi opłatami. Każda osoba, która będzie chciała zmienić rodzaj rachunku bankowego, sprawdzić historię konta, otrzymać potwierdzenie przelewu, potwierdzić jego realizację czy też w ogóle go wykonać w placówce o będzie musiała w miarę sporo pieniędzy zapłacić. Dlatego odradzałbym wszystkim osobom decydowanie się na wizytę w banku, gdyż to nic dobrego ze sobą nie przyniesie.

Trochę inaczej sytuacja wygląda jeżeli chodzi o kartę debetową, ponieważ jej koszt to aż, albo też tylko 3 złote. Z jednej strony aż, ponieważ większość banków daje możliwość skorzystania z darmowej karty debetowej pod warunkiem wykonywania określonej ilości płatności, albo gdy przekroczy się pewien pułap wydanych pieniędzy np. 100 złotych, przy pomocy tejże karty, w tym przypadku tak nie jest. Nie ma co się jednak też zbytnio o to martwić, a to z tego względu, że jeżeli wpłacicie już kwotę rzędu 8 tysięcy złotych to spokojnie będziecie mogli opłacić kartę i otrzymacie jeszcze nadwyżkę. Wiadomo, że wszyscy chcieliby mieć jak najwięcej procent na koncie, ale nie znajdzie się drugiego takiego konta. Powód takiego stanu rzeczy jest naprawdę bardzo prosty, gdyż inne konta nie są oprocentowane.

» Załóż konto i lokatę z gwarantowanym bonusem 65 PLN!

Promocja oraz konkurs nagrodami
Promocja w zasadzie jest bardzo prosta i polega na tym, że wystarczy, że założycie do 15.04.2015 roku Wymarzone Konto korzystając z tego linka i otrzymacie bonus w wysokości 55 złotych, zaś wszystkie osoby, które chciałyby zarobić jeszcze 10 zł muszą założyć równie świetną lokatę mobilną, oprocentowaną na 4%, na której można ulokować do 10 tysięcy złotych i okres jej trwania to 3 miesiące. Każdy uczestnik konkursu otrzyma premię do 29 maja 2015, zaś do 15 maja 2015 powinien dostać wiadomość e-mail o tym, że takową premię otrzyma.

Kliknij w poniższy baner, aby skorzystać z promocji:
f55d6daf6ee7c18e46

To nie wszystko co trzeba wiedzieć o tej promocji, gdyż każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym będzie można wygrać naprawdę ciekawe nagrody, czyli: 5 nagród smartwatch LG W110 G, 5 nagród iPad Mini 16 GB wifi

Zasady konkursu do najtrudniejszych nie należą i w zasadzie polega to wszystko na tym, że uczestnik musi wymyślić hasło reklamowe dla promocji Comperia Bonus. Tego typu praca powinna zostać umieszczone na stronie konkursowej w panelu klienta. Znajdować się będzie tam specjalne miejsce o nazwie „Hasło reklamowe” i tam właśnie będzie trzeba je podać. Ponadto hasło reklamowe przez Was wymyślone musi zostać udostępnione później na oficjalnym fanpage’u Comperii. Samo hasło nie będzie zbyt długie, gdyż maksymalnie można użyć 200 znaków ze spacjami. Dlatego więc wystarczy nieco pomyśleć, a można wygrać naprawdę ciekawą nagrodę. Pracę konkursowe również muszą zostać wysłane do 15 kwietnia 2015 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 21 dni po tym terminie, a 4 tygodnie później zwycięzcy otrzymają swoje nagrody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here