Raport oszczędnościowy: Lipiec 2014

3
3447

Raport z podsumowaniem poprzedniego miesiąca będzie się ukazywał w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca. Dziś jest siódmy sierpnia, więc czas na podsumowanie lipca 2014 roku. Będzie to moje pierwsze podsumowanie i mam nadzieję, że nie ostatnie. Chciałbym wyrobić sobie pewien schemat związany z pisaniem podsumowań.

Projekt 333

Pierwszym projektem, który powstał dzięki  blogowi FinansePolaka.pl jest projekt 333Pisałem o nim w jednym z pierwszych wpisów na tym blogu. Projekt zakłada, że każdego dnia będę odkładał 3,33 zł na nieprzewidziane wydatki. Dążę do uzbierania 10.000 złotych. Pragnę zauważyć, że jest to jedna z poduszek finansowych, które chcę posiadać. By nie było, że odkładam tak mało pieniędzy – robię to, ale nie opisuję za pośrednictwem bloga.

Jak wygląda moja poduszka finansowa dzisiaj?

Na początek przelałem 4000 złotych, a ze składek dziennych udało mi się uzbierać (włącznie z dzisiejszą wpłatą) 56,61 zł, co razem daje kwotę 4056,61 zł. Niby niewiele, ale już jakąś podstawę do regularnego oszczędzania posiadam. Oszczędzanie pieniędzy jest fajne. Nie są to wielkie kwoty, ale dają mi poczucie bezpieczeństwa i wiem, że jeśli powinie mi się noga to nie będę miał problemów finansowych.

Zaoszczędzono: 4056,61 zł

Pozostało: 5.943,39 zł

Cel: 10.000 zł

W lipcu 2014 napisałem łącznie dla Was 5 wpisów. Całkiem dobry wynik 🙂

Jeśli jesteś blogerem i także tworzysz raporty miesięczne to umieść odnośnik do niego w komentarzu pod tym wpisem. Z chęcią przeczytam i skomentuję!

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here