Polaku, do zarobienia jest 127,50 zł! [Oferta limitowana: Lokata na 5% z gwarantowaną premią]

5
3828

Polaku. Jest szybka akcja. Do zgarnięcia łącznie 127, 50 zł w dwa miesiące i to bez wychodzenia z domu. Wchodzisz w to?

Wszystko rozchodzi się o lokatę na 5% w Meritum Banku, która dosłownie wczoraj miała swoją premierę. Osoby, których pieniądze się nie trzymają powinny jak najprędzej ulokować swoje oszczędności w Meritum Banku. Pieniążki nie będą korciły, a i jeszcze można na tym zarobić.

Bank podjął współpracę z firmą Comperia.pl, która oferuje różnego rodzaju promocje bankowe. Właśnie ta firma proponuje wszystkim osobą, które założą sobie lokatę na 5%, gwarantowaną premię 55+5 zł.

Informacje o lokacie

 1. Lokata na 5%
 2. Czas trwania lokaty wynosi 2 miesiące
 3. Wysokość lokaty od 1 000 do 10 000 zł
 4. Gwarantowana premia 55+5 zł
 5. Szansa na wygranie jednego z pięciu telefonów marki iPhone 6
 6. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów Meritum Banku
 7. Oferta jest limitowana i w każdej chwili może zostać zamknięta
 8. Proces zakładania lokaty trwa 15-20 minut i jest w 100% online (kliknij tutaj, aby założyć lokatę)

Aby zdobyć bonus za założenie lokaty w Meritum Banku należy spełnić kilka warunków. Oto one:

 1. do 31 października należy założyć lokatę za pośrednictwem tej strony. Premię wypłaci firma Comperia na rachunek bankowy.
 2. wraz z założeniem lokaty, uruchamiane jest konto oszczędnościowe (Proste Konto Osobiste) w Meritum Banku. Jest ono darmowe. To na ten rachunek otrzymamy premię.
 3. konieczność otwarcia rachunku może być negatywnym oddźwiękiem tej oferty, ale zapewniam, że jest ono w 1000% darmowe.
 4. bonus 55 zł przysługuje za założenie lokaty, aby uzyskać dodatkowe 5 zł należy ściągnąć specjalną aplikację mobilną banku i wykonać nią przelew do 3 grudnia.

Ile mogę zarobić?

Dla wpłaty 1 000 zł na lokatę będziesz w stanie wyciągnąć 66,75 zł (w tym bonus 60 zł). W tym przypadku efektywne oprocentowanie wynosi aż 40,05%! Jeśli masz nieco więcej wolnych oszczędności, np. 10 000 zł to otrzymasz po całej akcji aż 127,50 zł (jest to efektywne oprocentowanie w wysokości 7,65%).

Niby niewiele, ale mieć stówkę, a nie mieć? Niejednokrotnie wspominałem o tym, że Polacy nie potrafią oszczędzać pieniędzy. Jest to jednak świetna okazja, aby odbić się od tej tezy i zacząć oszczędzać. Jeśli ktoś stosuje podobne metody oszczędnościowe do moich (projekt 333) i uzbierało mu się już ponad tysiąc złotych to powinien skorzystać z tej lokaty. Przypominam, aby otrzymać gwarantowany bonus 55+5 zł należy założyć lokatę korzystając z tego odnośnika.

Z tego co zdążyłem zauważyć to trąbią o tym czołowi blogerzy. O lokacie pisali już między innymi:

Po ilości artykułów w sieci na temat tej lokaty mogę stwierdzić, że lokata jest prawdziwą perełką. Jako ciekawostka powiem Wam, że osoby, które założą lokatę mają szansę otrzymać jednego z pięciu iPhone 6!

PS. Lokatę założysz na tej stronie.

 

5 KOMENTARZE

 1. Hej Michał,

  Fajnie, że jesteś kolejną osobą, która opisała lokatę „Oferta na 5+” – im więcej osób się o niej dowie, tym więcej pieniędzy zarobią czytelnicy (Twoi, moi czy innych blogerów). Fajnie, że rozszerzamy nasze środowisko i przyczyniamy się do poprawy wielkości portfeli Polaków – w końcu taki masz cel, prawda? 🙂

  Leon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here