Zarób ze mną 1000 złotych już teraz!

1
3380

Szczerze powiedziawszy bardzo rzadko kiedy spotykam się z ofertami, które tak zwracają moją uwagę jak ostatnia promocja Credit Agricole. Ostatnio przyjrzałem się promocji „Jesteśmy Gotowi” i powiem Wam, że naprawdę niewielkim wysiłkiem można zarobić tysiąc złotych. Oczywiście nie będzie to tak łatwe jak w przypadku ofert, w których wystarczy założyć konto, żeby dostać 100 złotych, albo założyć lokatę, aby dostać premię. Ta oferta jest nieco bardziej skomplikowana, ale mimo wszystko jest to kolosalna różnica, ponieważ macie możliwość zgarnięcia, aż tysiąca złotych. Największym problemem dla wielu osób może być fakt, że ta promocja będzie wymagała od Was sporej dozy cierpliwości. Niestety my, jako Polacy już tak mamy, że wszystko chcielibyśmy dostać jak najszybciej, jednak pamiętajcie cierpliwość jest cnotą, dlatego czasem warto ostudzić emocje, aby zyskać na tym sporo pieniędzy.

Jak prezentuje się oferta od Credit Agricole?

Credit Agricole atakuje już po raz trzeci swoją promocją „Jesteśmy Gotowi”. Ostatnia promocja trwała do końca listopada, a ta została przedłużona do końca grudnia. Pomiędzy promocjami jest jedna różnica, ale w zasadzie mało istotna, ponieważ w poprzedniej promocji można było złożyć wniosek o umowę, poprzez infolinię, zaś tutaj można to zrobić tylko i wyłącznie przez internet. Nie wiem jak Was, ale mi to wielkiej różnicy nie robi. Możecie się zastanawiać dokładnie o jaką umowę chodzi, a odpowiedź jest w zasadzie bardzo prosta, ponieważ wzięcie udziału w promocji jest związane z założeniem konta. Trzeba też uwzględnić, że jest to oferta przeznaczona dla nowych klientów oraz tych, którzy posiadają jedynie pakiet depozytowy, który mogą zamienić na jedno z poniższych kont:

To właśnie jedno z powyższych kont trzeba założyć, jeżeli jest się nowym klientem, żeby móc wziąć udział w tej promocji. Sam fakt bycia nowym klientem jednak nie spowoduje, że już od razu weźmiecie udział w promocji jest to dopiero pierwszy krok, aby móc zgarnąć tysiąc złotych, następnie będziecie musieli zrobić kilka rzeczy. Przede wszystkim musicie złożyć wniosek o to, aby wydali Wam kartę debetową do konta, które sobie założycie. Później gdy już to nastąpi będziecie musieli otworzyć rachunek oszczędnościowy „Oszczędzam” i do tego uruchomić usługę CAsaver. Następnie to już w zasadzie same formalności, ponieważ trzeba wyrazić zgodę na działania marketingowe oraz informację handlowe, które będą do Was przychodzić na maila. Polecam założenie specjalnego adresu e-mail przeznaczony na tego typu informacje od banków. Pod sam koniec trzeba podać swój numer telefonu i adres e-mail, po czym potwierdzić, że przystępuje się do promocji.

Pamiętajcie, że bank będzie wymagał również od Was, abyście posiadali zapewniony stały wpływ wynagrodzenia na Wasze konto. Dokładniej chodzi tutaj o to, że każdy uczestnik jest zobowiązany do wypełnienia oraz podpisania „Zlecenia przekazywania środków”, pod warunkiem, że zatrudniony jest na umowę o pracę, ma emeryturę, albo rentę. Trochę inaczej wygląda sytuacja w przypadku, gdy prowadzi się firmę, albo uzyskuje się odchód z innego rodzaju tytułów, ponieważ w tym przypadku będziecie musieli złożyć „Deklarację stałego zasilenia konta”. Kwota, która będzie co miesiąc wpływa na Wasze konto nie może być mniejsza niżeli 1500 złotych. Pamiętajcie ponadto o tym, że jeżeli okaże się, że nie macie wpływów na koncie przez okres 2 miesięcy to stracicie możliwość zyskania premii.

Dzięki czemu otrzymacie premię?

Pewnie zastanawiacie się nad tym co trzeba zrobić, żeby otrzymać te obiecane tysiąc złotych. Jeżeli jeszcze się nie zmęczyliście i jesteście w stanie czytać dalej to zaraz Wam wszystko objaśnię.

Skorzystaj z oferty i zarób 1000 zł!

Na samym początku musicie zadbać o uzyskanie jednorazowej premii początkowej, a możecie to zrobić poprzez zasilenie swojego konta wpływem w wysokości co najmniej 1500 złotych. Ten wpływ musi nastąpić miesiąc po tym jak podpiszecie umowę z bankiem. Za dokonanie tego otrzymacie 100 złotych premii. Dużo wysiłku to Was kosztować nie będzie.

Kolejną kwestią jest tutaj opłacanie rachunków. Jest to nieco bardziej problematyczne, ale możecie zarobić tutaj już 300 złotych. Żeby móc w ogóle opłacać rachunki to trzeba zadbać o to, aby zdefiniować wszystkie rachunki w placówce banku. Ogólnie to wygląda tak, że suma 300 złotych to promocyjne odsetki, które wynoszą 6,17% i wypłyną Wam na konto. Jest to jednoznaczne z tym, że łączna wartość rachunków przez 18 miesięcy musi wynosić minimum 4863 złotych. Dla większości osób nie będzie to raczej zbyt wielkim problemem. Jeżeli zaś chodzi o zdefiniowanie rachunków to powinno wyglądać to w następujący sposób:

  • Energia elektryczna
  • Gaz
  • Woda bieżąca/Podgrzanie wody/Ścieki
  • Abonament telewizyjny(Telewizja kablowa bądź satelitarna)
  • Internet
  • Telefon komórkowy
  • Telefon stacjonarny

Największy zaś bonus otrzymacie za to, że będziecie korzystać z karty, która zostanie Wam dołączona. Co miesiąc musicie dokonywać transakcji gotówkowych na minimum 200 złotych, jednak pamiętajcie o tym, aby uwzględniać tutaj w głównej mierze datę zaksięgowania. Jeżeli przez 18 miesięcy będziecie regularnie tak płacić to potem na Wasze konto przyjdzie 600 złotych.

Warunki nie wydają się zbyt skomplikowane, zwłaszcza, że są to normalne rzeczy, które i tak większość osób robi każdego dnia. Problem jest taki, że trzeba się będzie przestawić na inny rachunek, na co najmniej 18 miesięcy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here